Zbieranie dowodów do spraw sądowych Poznań

Zadbaj o dowody dla sądu

W polskiej procedurze karnej zarówno oskarżony, jak i pokrzywdzony mogą zbierać dowody na poparcie swoich stanowisk przed niezawisłym sądem. W procedurze cywilnej zaś to na stronach spoczywa główny ciężar udowodnienia swoich racji. Dlatego nawet w najbardziej oczywistych sprawach sądowych warto zadbać o rzetelnie zdobyte i wiarygodne dowody.

Dowodem, a ściślej źródłem dowodowym, w sprawie może być praktycznie wszystko. Najbardziej popularnym i rozpowszechnionym jest źródło osobowe. Ale równie istotne znaczenie dla rozstrzygnięcia mogą mieć dowody z innych źródeł – rzeczowych oraz z dokumentów. Ich zdobywanie w niektórych sprawach jest wręcz dziecinnie proste. Czasem wystarczy wezwać na świadków sąsiadów lub Klientów danej firmy. Czasem wystarczy sama umowa kupna zawarta z nieuczciwym sprzedawcą czy zdjęcie wpisu na stronie internetowej. Nasi detektywi specjalizują się w sprawach z zakresu wywiadu gospodarczego.

Zbieranie dowodów dla sądu powierz detektywowi

Jednak w zdecydowanej większości przypadków zdobycie dobrych i rzetelnych dowodów jest bardzo ciężką pracą. Dlatego warto powierzyć ją specjalistom, którzy mają doświadczenie w zdobywaniu trudnych informacji, analizie dużych zbiorów danych czy pracy operacyjnej polegającej na rozpoznaniu terenowym czy wywiadzie środowiskowym.

Takimi specjalistami są detektywi z dobrego biura detektywistycznego. Ich wiedza oraz doświadczenie w efektywności procesowej różnych dowodów pozwala często zaoszczędzić sporo czasu Klientom. Pracujemy nie tylko dla firm i instytucji ale także dla osób prywatnych – dla tych klientów najczęściej zbieramy dowody zdrady.

Jak przygotować skuteczne dowody

Sądy w Polsce mogą swobodnie oceniać dowody. To zatem od składu sędziowskiego zależy, którym z przedstawionym przez strony materiałom dadzą wiarę, a które uznają za niewiarygodne lub nieistotne dla danej sprawy. W zbieraniu dowodów nieocenione są ekspertyzy kryminalistyczne, które realizuje nasze biuro. W tym przypadku sporo zależy od tego, jak zdobyte dowody w sprawach cywilnych lub dowody w spawach karnych zostaną wkomponowane w taktykę procesową ustalaną przez adwokata lub radcę prawnego Klienta i następnie zaprezentowane przed składem sędziowskim.

Dlatego nasze poznańskie biuro detektywistyczne jest bardzo otwarte na ścisłą współpracę z wszystkimi kancelariami prawnymi w Polsce celem wspólnego omawiania i realizowania spraw dla swoich Zleceniodawców.

Skontaktuj się z naszą agencją – tel. 884 884 997 Jesteśmy gotowi pomóc zebrać dowody w każdej sprawie.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button