Wykrywanie nieuczciwej konkurencji Poznań

Wykrywanie znamion nieuczciwej konkurencji – sprawa dla detektywa

Wielu ciężko pracujących przedsiębiorców pada ofiarą nieuczciwej konkurencji. Ta przybiera bardzo różne formy. Czasem jest to wykradanie znaków towarowych, czasem podbieranie Klientów, a czasem stosowanie takich narzędzi jak łapówki i szantaż.

Przedsiębiorcy padający ofiarą nieuczciwej konkurencji nie są jednak zdani tylko na siebie oraz na niespecjalnie wydajnie i skutecznie działający w tym zakresie wymiar sprawiedliwości. Nasze biuro detektywistyczne w Poznaniu udziela fachowej pomocy firmom, które zetknęły się z różnymi przejawami nieuczciwości rynkowej innych podmiotów. Detektywi pracujący dla naszej agencji detektywistycznej zbierają dowody, a współpracujący z nami adwokaci oraz radcowie prawni starają się je wykorzystać na drodze sądowej celem wywalczenia odszkodowania za tego typu działania.

Dowody na nieuczciwą konkurencję – zadanie dla specjalistów

Podejmując się tego typu zleceń, mamy pełną świadomość trudności stojących przez detektywem w zbieraniu wiarygodnych i przekonywujących dowodów na nieuczciwą konkurencję. Dlatego nie boimy się wykorzystywać naszego zaplecza technicznego i najnowocześniejszego sprzętu detektywistycznego, aby uzyskać drogą ekspertyz kryminalistycznych materiał potwierdzający stosowanie niedozwolonych praktyk na szkodę naszych Klientów. Poszukując dowodów na nieuczciwą konkurencję jesteśmy gotowi nie tylko prowadzić typowe czynności polegające na obserwacji czy weryfikacji osób, ale możemy także przygotowywać wszelkiego rodzaju prowokacje lub działać jako pracownik pod przykryciem.

Prywatny detektyw pomoże

Zatrudnieni w naszym biurze detektywistycznym specjaliści są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego – 884 884 997 Wykonamy nie tylko sprawdzenie nieuczciwej konkurencji, ale także przeprowadzimy skuteczny wywiad gospodarczy.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button