Sprawdzenie zatrudnionych pracowników Poznań

Prywatny detektyw od spraw gospodarczych

Bardzo wyraźny spadek bezrobocia pociąga za sobą silną konkurencję pracodawców o najbardziej wartościowych pracowników. Rynek, na którym to siła robocza dyktuje warunki staje się zatem idealnym miejscem do wszelkiego rodzaju nadużyć dokonywanych przez tych, dla których wynagrodzenie otrzymywane od pracodawcy to za mało.

Nadużycia, w których biorą udział pracownicy, przybierają różną formę, tak samo jak różne są okoliczności, w których do nich dochodzi. Najczęstszym przejawem są oczywiście kradzieże mienia – od środków czystości, poprzez paliwo do służbowych pojazdów, a na materiałach budowlanych wartych setki tysięcy złotych skończywszy. Jednak coraz częściej dochodzi także do innych, czasem zdecydowanie bardziej kosztownych dla firmy zachowań. Przedsiębiorcy zatrudniają wtedy prywatnego detektywa do zebrania dowodów pozwalających na obciążenie nieuczciwego pracownika kosztami związanymi z dokonaną kradzieżą.

Zleć weryfikację pracownika przed zatrudnieniem

Mianowicie nielojalni pracownicy sprzedają tajemnice swojego przedsiębiorstwa lub handlują informacjami poufnymi. Niejednokrotnie też kradną kontakty i kontrakty handlowe. Tu prywatny detektyw sprawdzi się także do realizacji zadań związanych z wywiadem gospodarczym.

Ostatnio, szczególnie w branżach o bardzo silnej konkurencji (branża farmaceutyczna, budowlana, paliwowa, bankowa, ubezpieczeniowa) coraz częściej spotyka się przypadki podsyłania konkurencji swoich agentów. Taki pracownik ma za zadanie działać na szkodę swojego pracodawcy lub dostarczać swojemu prawdziwemu mocodawcy informacje poufne. Pracownicy naszej agencji detektywistycznej znajdą dowody zdrady i przedstawią je Zleceniodawcy.

Biuro detektywistyczne w Poznaniu, wychodząc na przeciw tym problemom, oferuje pracodawcom usługi wszechstronnej weryfikacji wiarygodności, lojalności i uczciwości zarówno pracowników, jak i kandydatów do pracy. Tego typu czynności mogą znacznie ograniczyć skalę nadużyć w przedsiębiorstwie oraz wydatnie poprawić poziom bezpieczeństwa informacji handlowych oraz innych tajemnic biznesowych. Nasze działania wykażą praktyki nieuczciwej konkurencji.

Postaw na skuteczne biuro detektywistyczne

Chcesz sprawdzić lojalność swoich pracowników? Skontaktuj się z naszą agencją detektywistyczną w Poznaniu – tel. 884 884 997. Jesteśmy gotowi do zweryfikowania zarówno kandydatów do pracy, jak i zatrudnionych już pracowników.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button