Ustalenie miejsca zamieszkania Poznań

Do naszego biura detektywistycznego w Poznaniu bardzo często trafiają osoby potrzebujące konkretnych ustaleń adresowych. Czasami poszukują oni swoich dawnych znajomych, z którymi kiedyś urwał się kontakt. Nasz detektyw w Poznaniu otrzymuje zlecenia związane z ustaleniem miejsca zamieszkania do doręczeń zawiadomień sądowych lub różnego rodzaju wezwań wysyłanych w trybie administracyjnym. Zgłaszają się też do nas wierzyciele, który poszukują miejsca pobytu swoich dłużników celem przyśpieszenia procesu windykacji należności.

Coraz częściej mamy styczność ze zleceniami, w ramach których nasi Klienci oczekują ustalenia właściciela danego numeru telefonu. Jest to zwykle pierwszy krok w wykrywaniu i dokumentowaniu stalkingu. Czasem nasz detektyw ma za zadanie ustalić telefon danej osoby, a czasem pozyskać dowody na to, że dana osoba mieszka lub nie mieszka pod wskazanym przez Zleceniodawcę adresem.

Sprawy, jakie realizuje prywatny detektyw z Poznania

Nasze biuro detektywistyczne otrzymuje zlecenia dotyczące ustaleń adresowych, osobowych i kontaktowych w bardziej nietypowych przypadkach:

  • ustalenie adresu oraz danych osobowych rodziców biologicznych lub dzieci biologicznych,
  • ustalenie danych osobowych lokatorów danej nieruchomości,
  • ustalenie danych osobowych osoby przejawiającej określoną aktywność w Internecie.

Ustalenia adresowe oraz kontaktowe są także elementem innych zleceń detektywistycznych. Nasz detektyw szukając świadków do toczących się postępowań karnych często musi ustalić miejsce jego pobytu lub adres, na który ma zostać doręczone wezwanie na przesłuchanie. Prowadząc działania windykacyjne zaczynamy od sprawdzenia, gdzie przebywa dłużnik i jak można się z nim skutecznie skontaktować. Natomiast realizując zlecenie dotyczące dokumentowania zdrady, bardzo często musimy ustalić dane osoby trzeciej, z którą to kontaktuje się partner naszego Zleceniodawcy. W tego typu przypadkach wszystkie koszty ustaleń adresowych są wliczone w koszt usługi głównej i nie są one oddzielnie doliczane do rachunku naszego Klienta.

Szukamy spadkobierców

Nasza poznańska agencja detektywistyczna zajmuje się także poszukiwaniem spadkobierców. Zdarza się, że rozluźnione relacje rodzinne powodują, że podczas rozprawy sądowej związanej z podziałem majątku w wyniku spadku brakuje wszystkich uprawnionych członków rodziny. Nasze usługi detektywistyczne realizowane w Poznaniu polegają także na poszukiwaniu spadkobierców.

Zachęcamy do kontaktu – tel. 884 884 997 Wskażemy adres zamieszkania poszukiwanej osoby.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button