NASZE BIURA

Usługi detektywistyczne Poznań zawsze do Twojej pomocy!

Kontakt
NASZE USŁUGI

Czym zajmuje się Agencja detektywistyczna w Poznaniu?

Biuro detektywistyczne w Poznaniu świadczy swoim Klientom pełen zakres usług detektywistycznych zastrzeżonych w ustawie dla osób posiadających licencję prywatnego detektywa i wpisanych do rejestru działalności regulowanej w tym zakresie. Nasze biuro detektywistyczne podejmuje się zatem nie tylko poszukiwania dowodów zdrady czy czynności z zakresu kontroli rodzicielskiej. Zajmujemy się obserwacją osób oraz mienia. Realizujemy zadania z zakresu prowadzenia windykacji trudnych wierzytelności i związanych z tym ustaleń majątkowych. Jesteśmy w stanie metodami operacyjnymi pozyskać lub potwierdzić dane osobowe – adres zamieszkania, numer telefonu czy imię i nazwisko. Możemy także podjąć się ustalenia właściciela wskazanego numeru telefonu.

Nasze usługi
NASZE USŁUGI

Prywatny detektyw poszukuje zaginionych

Na wniosek bliskich zajmujemy się również profesjonalnym poszukiwaniem osób zaginionych. Jesteśmy w stanie także odnaleźć i ustalić miejsce pobytu ludzi ukrywających się – przed bliskimi, wierzycielami lub wymiarem sprawiedliwości. Na zlecenie Klientów poszukujemy materiału dowodowego do postępowań karnych i cywilnych. Tak pozyskane przez nas materiały mogą zostać przedstawione w sądzie przez naszego detektywa osobiście lub w formie sprawozdania z przeprowadzonych czynności detektywistycznych.

Kontakt
Lokalizacja
LOKALIZACJA

Ekspertyzy kryminalistyczne w agencji detektywistycznej

Do dyspozycji naszych Klientów są także nasi specjaliści z zakresu kryminalistyki i informatyki śledczej, którzy są w stanie dokonać ekspertyz oraz skutecznie zadbać o bezpieczeństwo cyfrowe Zleceniodawców. Nasz detektyw pomoże nie tylko ustalić fakty związane ze zdarzeniem, ale także przeprowadzić śledztwo, które może doprowadzić do ustalenia sprawcy danego czynu.

LOKALIZACJA

Dlaczego warto korzystać z usług detektywistycznych w Poznaniu

Wszystkie świadczone przez nasze biuro usługi detektywistyczne są realizowane z ogromną starannością. Dzięki temu, że nasza agencja detektywistyczna posiada bardzo bogate zaplecze techniczne, na które składa się zarówno wysokiej klasy sprzęt detektywistyczny, sprzęt komputerowy oraz zróżnicowana flota samochodów operacyjnych, możemy zapewnić wysoką skuteczność w realizacji zleceń – także tych nowych, które dopiero pojawiają się w naszej ofercie – takie, jak stalking i mobbing. Chcemy stale podnosić swoją efektywność, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi odnośnie pracy naszego biura detektywistycznego w Poznaniu oraz zatrudnianych przez nas detektywów. Zapewne pomogą nam one podnosić nie tylko skuteczność, ale także poziom obsługi Zleceniodawców.

Lokalizacja
Call Now Button