Oszustwa finansowe, podatkowe rozwiąże detektyw z Poznania

Jesteś ofiarą oszustwa? Zgłoś się do prywatnego detektywa!

Ofiarami oszustw i nadużyć padają w Polsce zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość osób poszkodowanych nie jest zadowolona z działania organów ścigania. I wcale nie chodzi tutaj o samą tylko skuteczność w ściganiu sprawców przestępstw polegających na kradzieży lub oszustwach, ale przede wszystkim o podejście do problemu ofiary.

Osoby zgłaszające tego typu czyny są zwykle traktowane z góry, bez empatii, czasem wręcz jako ktoś, kto zawraca głowę i odrywa uwagę od czegoś zdecydowanie ważniejszego. Po części jest to spowodowane zapewne natłokiem takich spraw na policji i w prokuraturze, ale zapewne część winy spada na brak zaangażowania funkcjonariuszy oraz niskie standardy obsługi interesariuszy obu tych instytucji.

Skuteczne poszukiwanie oszustów

Na przeciw takim problemom wychodzi nasza agencja detektywistyczna w Poznaniu, która oferuje kompleksową pomoc ofiarom przestępstw polegających na kradzieży, oszustwach czy wszelkiego rodzaju nadużyciach. To wsparcie oferowane przez każdego pracującego u nas prywatnego detektywa polega przede wszystkim na dokładnym zbadaniu okoliczności danego zdarzenia oraz na poszukiwaniu osób ukrywających się podejrzanych o dokonanie przestępstwa.

Biuro detektywistyczne zbiera i zabezpiecza dowody rzeczowe, poszukuje świadków przestępstwa oraz analizuje ich zeznania. Prowadzi także obserwacje osób. Dodatkowo pośredniczy w kontaktach pomiędzy pokrzywdzonym, a organami ścigania, co z jednej strony poprawia samopoczucie poszkodowanego, a z drugiej strony podnosi efektywność działania policji – z jednej strony dzięki dostarczaniu materiału dowodowego, a z drugiej strony poprzez wywieranie delikatnej presji na działania śledczych.

Oferujemy wielokierunkową pomoc ofiarom oszustw

Elementem kompleksowej pomocy naszego detektywa z Poznania jest też wsparcie współpracujących z nami biegłych, psychologów i radców prawnych. Dlatego jesteśmy w stanie samodzielnie dokonywać ekspertyz kryminalistycznych, objąć opieką osoby pokrzywdzone w wyniku przestępstwa, jak i przygotować strategię działania oskarżyciela posiłkowego w przyszłym postępowaniu karnym. Taka wszechstronna koordynacja działań pozwala naszym Klientom zaoszczędzić nie tylko czas, ale także znaczne kwoty pieniężne, które musieliby oni ponieść na oddzielny zakup tych usług.

Tak, jak w przypadku wszystkich innych przestępstw, istotny jest tutaj czas działania i szybkość reakcji. Dlatego bardzo gorąco zachęcamy do niezwłocznego zgłaszania nam przestępstw celem podjęcia zdecydowanych kroków przez naszych detektywów tak, abyśmy mogli zebrać dowody dla sądu.

Kontakt – tel. 884 884 997

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button