NASZE BIURA

Potrzebujesz sprawdzonego biura detektywistycznego w Poznaniu? Dzwoń!

Kontakt
OBSZAR DZIAŁANIA

Biuro detektywistyczne – skuteczny sposób na pozyskanie dowodów

Coraz więcej osób korzysta z usług detektywistycznych. Polecamy bogaty wachlarz realizowanych przez naszą poznańską agencję zadań. Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy instytucji. Nasze biura detektywistyczne znajdują się w całej Polsce. Do największych należą agencje detektywistyczne położone w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Realizujemy zadania związane z usługami detektywistycznymi także w Krakowie, Gdańsku czy Szczecinie. Jesteśmy obecni również w Łodzi, Katowicach i Bydgoszczy. Agencja detektywistyczna obsłuży również klientów w Lublinie, Olsztynie i Białymstoku.

LOKALIZACJA

Usługi dla osób prywatnych

Licencjonowani detektywi zatrudnieni w naszych biurach detektywistycznych zlokalizowanych w całej Polsce wykonują zadania zlecone przez osoby prywatne. Do najpopularniejszych zleceń należy poszukiwanie dowodów zdrady. Tym rodzajem aktywności zainteresowani są zarówno małżonkowie, jak i partnerzy poszukujący potwierdzenia lojalności i prawdomówności swojej drugiej połówki. Na rzecz osób prywatnych wykonujemy także poszukiwanie osób.

Usługi dla przedsiębiorców

Biuro detektywistyczne oferuje swoje usługi także przedsiębiorcom i instytucjom. Agencje detektywistyczne – m.in. w Poznaniu czy Bydgoszczy dla zainteresowanych przeprowadzi wywiad gospodarczy i zajmie się ściąganiem zaległych należności. Dla Zleceniodawców przeprowadzimy również sprawdzenie pracowników oraz obserwację osób. Współpracujemy z agencją specjalizującą się w usługach detektywistycznych dla biznesu Agencja Detektywistyczna Temida oraz Agencja Śledczo Wywiadowcza. Zachęcamy do kontaktu z naszymi biurami detektywistycznymi w całej Polsce. Jesteśmy obecni we wszystkich większych miastach. Zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych detektywów, którzy sprawnie i rzetelnie wykonują wszystkie powierzone zadania. Wystarczy do nas zadzwonić – tel. 884-884-997, a prywatny detektyw Poznań umówi się na spotkanie, na którym przedstawi podstawy współpracy i nakreśli szkic podstępowania w konkretnej sprawie.

Call Now Button