Poszukiwanie mienia Poznań

Skradziono Ci mienie? Prywatny detektyw pomoże

Agencja detektywistyczna w Poznaniu często zajmuje się poszukiwaniem skradzionego mienia. Naszymi zleceniodawcami są zarówno osoby, które utraciły wartościowe dobra w postaci pamiątek rodzinnych, biżuterii czy dzieł sztuki, jak i przedsiębiorcy lub osoby prywatne, którym skradziono samochody ciężarowe wraz z załadunkiem, cenne samochody osobowe czy materiały lub maszyny budowlane.

Nasi prywatni detektywi sprawnie wykonują zlecenia związane z poszukiwaniem osób podejrzanych o kradzież. Duże doświadczenie oraz rzetelnie wykonywane obowiązki służbowe pozwalają na realizację zadań przynoszących realne efekty. Jesteśmy skrupulatni i dokładni – naszej uwadze nie umknie żaden szczegół, którego efektem może być ustalenie miejsca składowania ukradzionego mienia.

Nie oddano długu? Skorzystaj z usług detektywistycznych!

Zdarza się, że osoba, której pożyczono pieniądze ociąga się ze zwrotem długu. Co więcej, jeśli robi to z premedytacją, to często ukrywa posiadany majątek w taki sposób, aby nie można było odzyskać środków. Prywatni detektywi w Poznaniu wykonują usługi związane z poszukiwaniem mienia dłużnika. Co więcej, zajmują się także windykacją zobowiązań. Warto dodać, że sama obecność detektywa w otoczeniu dłużnika prowokuje go często do oddania przywłaszczonej kwoty.

Jak pracujemy?

Specjaliści pracujący w naszym biurze detektywistycznym zbierają dowody w sprawie kradzieży, które następnie można przedstawić organom ścigania i wykorzystać podczas postępowania sądowego. Jesteśmy otwarci na współpracę z policją. Stosujemy szeroki wachlarz narzędzi, który pozwala nam skutecznie poszukiwać mienie – m.in. wykonujemy ekspertyzy kryminalistyczne.

Jesteśmy otwarci na Państwa problemy. Licencjonowani detektywi są do dyspozycji w sprawie nie tylko poszukiwania mienia, ale także w innych sprawach wymagających pracy agencji detektywistycznego. Zapraszamy do kontaktu – tel. 884 884 997.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button