Kontrola opiekunki do dziecka Poznań

Usługi detektywistyczne dla rodziców

Kontrola rodzicielska to szeroki zakres działań realizowany przez detektywów z agencji detektywistycznej w Poznaniu. Wśród nich szczególną uwagą cieszą się:

– kontrola pracy opiekunek do dziecka,

obserwacja osób – kandydatek na opiekunki do dziecka,

– kontrola dzieci starszych.

Nasi licencjonowani detektywi sprawnie i z dużą starannością przeprowadzą czynności zmierzające do ustalenia prawidłowości wykonywania działań przez zatrudnione osoby oraz określenia życia społecznego nastolatków.

Kontrola kandydatek na opiekunki do dziecka

Powrót do pracy po urodzeniu dziecka to moment trudny dla rodziców. Oprócz nowych obowiązków dochodzi jeszcze stres związany z pozostawieniem potomka w rękach nieznanej osoby, która przez kilka godzin ma czuwać na jego prawidłowym i bezpiecznym rozwojem. Coraz powszechniejsze jest zatem wynajęcie prywatnego detektywa, którego zadaniem jest weryfikacja wyszczególnionych w cv kandydatki na opiekunkę informacji oraz pozyskanie danych od poprzednich pracodawców na temat kandydatki na opiekunkę do dziecka.

Kontrola opiekunki do dziecka

Nasze biuro detektywistyczne w Poznaniu realizuje także zlecenia polegające na kontroli opiekunki do dziecka. W tym celu przeprowadzamy obserwację osób, na podstawie której określamy stosunek niani do dziecka oraz zbieramy różnorodne dowody wykazujące jej stosunek do pracy. Sprawdzanie pracownika wykonujemy dyskretnie – obserwację przeprowadzamy w trakcie wykonywanej nad dzieckiem opieki na placu zabaw, na spacerze, czasem także w domu.

Kontrola nastolatka

Wykonujemy również kontrolę życia społecznego nastolatków. Zdarza się, że rodzice otrzymują sygnały, że ich dziecko opuszcza zajęcia szkolne i przebywa wśród osób związanych z półświadkiem przestępczym. Takie sygnały warto sprawdzić – najlepiej korzystając z dyskretnej obserwacji nastolatka realizowanej przez doświadczonych detektywów. Na zlecenie opiekunów sprawdzimy, czy nieletni dopuszcza się czynów niezgodnych z prawem, czy przebywa wśród nieodpowiednich ludzi, czy ma kontakt ze środkami psychotropowymi. Sprawdzimy również, czy nie jest przedmiotem mobbingu w szkole.

Zachęcamy do kontaktu – tel. 884 884 997.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button