Ekspertyzy kryminalistyczne Poznań

Kryminalistyka w Poznaniu

Żadne poważne śledztwo nie może odbyć się bez zbierania dowodów i ich weryfikacji. Dlatego rzetelne i wiarygodne ekspertyzy kryminalistyczne są kluczowe dla zapewnienia odpowiedniego przebiegu sprawy.

Klientom naszego biura detektywistycznego w Poznaniu zapewniamy dostęp do najlepszych biegłych, którzy na zlecenie są gotowi przebadać dostarczony materiał dowodowy pod wskazanym kątem oraz wydać opinię, która może posłużyć za dowód w sprawie. Eksperci naszej agencji detektywistycznej mogą pomóc między innymi w następujących zagadnieniach:

  • badania daktyloskopijne,
  • badania traseologiczne,
  • badanie wariografem (wykrywaczem kłamstw),
  • badania okoliczności wypadków komunikacyjnych,
  • badania pisma (grafologiczne) .

Nowoczesne narzędzia kryminalistyczne

Nasze biuro detektywistyczne w Poznaniu, przy współpracy z certyfikowanym laboratorium, oferuje także wszechstronne badania DNA. Mogą one służyć zarówno w sprawach dotyczących ustalenia lub zaprzeczenia ojcostwa, jak również w sprawach karnych jako wstępny dowód potwierdzający obecność danej osoby na miejscu zdarzenia. Badania DNA mogą być pomocne m.in. przy zbieraniu dowodów zdrady.

Nasi detektywi dysponują nie tylko odpowiednimi narzędziami, ale są także przeszkoleni w zakresie pobierania materiału genetycznego do badań laboratoryjnych. Dzięki temu zabezpieczone ślady są w odpowiednich warunkach i przy zastosowaniu sprawdzonych procedur dostarczane do laboratorium badawczego. Ten rodzaj ekspertyz kryminalistycznych sprawdza się także w przypadku poszukiwania zaginionych.

Skorzystaj z naszych usług detektywistycznych, gdy potrzebujesz pewności

Agencja detektywistyczne w Poznaniu realizuje także inne nietypowe ekspertyzy i badania kryminalistyczne, także poza granicami Polski. Do skorzystania z ekspertyz kryminalistycznych współpracujących z naszym biurem detektywistycznym biegłych zapraszamy również tych, którzy z jakiś powodów nie są pewni tego, czy posiadane przez nich dowody świadczą na ich korzyść. Taka wstępna i niezależna opinia może pomóc im podjąć decyzję o zasadności składania określonych wniosków dowodowych w trakcie postępowania przygotowawczego lub sądowego.

Biuro detektywistyczne w Poznaniu – do Twoich usług

Pracujemy zarówno dla osób prywatnych, jak i do firm czy instytucji. Pomagamy w windykacji należności oraz sprawach gospodarczych. Zadzwoń do nas – tel. 884 884 997 szeroki zakres naszych usług detektywistycznych pomoże rozwiązać wiele problemów.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button