Potrzebujesz dowodów zdrady? Detektywi z Poznania do usług!

Prywatny detektyw zbierze dowody zdrady

Nie jest zapewne dla nikogo tajemnicą, że prywatny detektyw w Polsce w przeważającej większości realizowanych przez siebie spraw zajmuje się zbieraniem dowodów zdrady. W takich przypadkach prowadzimy m.in. obserwację i sprawdzanie osób. Tego typu zlecenia trafiają do naszej agencji detektywistycznej w Poznaniu w bardzo różnych okolicznościach i bardzo różnie się kończą.

Najczęściej detektyw ma za zadanie potwierdzić podejrzenia partnera, które pojawiły się w ślad za zmianą zachowania i stylu bycia oraz życia drugiej osoby. Czasem są to tylko ogólne przeczucia naszych Klientów, ale nierzadko zdarza się, że Zleceniodawcy mają już bardzo konkretne informacje, z danymi osobowymi potencjalnego kochanka lub kochanki włącznie i potrzebują od agencji detektywistycznej jedynie twardych dowodów zdrady. Pomagamy także  w ustaleniu majątku partnera, co może mieć znaczenie przy podziale majątku.

Działamy zawsze zgodnie z prawem

Takie konkretne materiały zdobyte przez detektywa w trakcie pracy operacyjnej mogą zostać użyte do celów konfrontacji pomiędzy partnerami, ale zdecydowanie częściej stanowią dowód do toczącego się postępowania rozwodowego. Dlatego warto zadbać o korzystanie z usług legalnie działającego biura detektywistycznego, gdyż tylko takie sprawozdanie z czynności detektywistycznych może stanowić dowód w sądzie.

Prowadzenie spraw w sprawie zdrady przez agencję detektywistyczną obrosło wieloma mitami. Duża w tym wina produkcji telewizyjnych, które kreują fałszywy obraz detektywa i jego pracy. Rzadko bowiem detektywi są bowiem w stanie zdobyć legalnie materiał dokumentujący współżycie kochanków. Nie ma też możliwości podsłuchiwania rozmów telefonicznych ani zakładania podsłuchów w cudzych mieszkaniach. Za to skutecznie poszukujemy osób.

Dowody zdrady nie tylko dla małżeństw

Nie jest także prawdziwy mit, że tego typu sprawy dotyczą tylko małżeństw. Coraz więcej osób żyjących w związkach partnerskich decyduje się skorzystać z pomocy detektywa przy weryfikacji uczciwości i wierności partnera. Tego typu zlecenia mają jednak nieco inną specyfikę. Nie jest w nich istotne zebranie przekonywujących sąd dowodów zdrady, a jedynie takich materiałów, które potwierdzą obawy partnera lub je definitywnie podważą.

Tutaj warto zaznaczyć, że o wiele łatwiejsze jest zebranie przez detektywa jednoznacznych dowodów na niewierność drugiej osoby niż pewne potwierdzenie jej wierności. Nasze biuro detektywistyczne w Poznaniu nie oferuje usługi testowania wierności (prowokowanie zdrady), więc w trakcie obserwacji osoby jesteśmy zdani tylko na własną aktywność figuranta. Może się więc zatem okazać, że niewierny partner akurat w trakcie trwania obserwacji zachowuje się grzecznie i nie daje żadnych powodów do podejrzewania go o zdradę. A tymczasem po zakończeniu trwania czynności detektywistycznych przejawia zachowania, które w świetle reguł obowiązujących w danym związku zasad, mogą być potraktowane jako nieuczciwość.

Nasi detektywi w Poznaniu pozostają do Państwa dyspozycji – 884 884 997

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button