Obserwacja i sprawdzanie osób Poznań – Profesjonalne usługi detektywistyczne

Obserwacja osób – podstawowa technika pracy każdego detektywa

Obserwacja osób (czasem także obserwacja mienia) jest podstawowym elementem niemal każdego zlecenia detektywistycznego – od zbierania dowodów zdrady poprzez ujawnianie majątku, aż na skutecznej windykacji skończywszy. Obserwacja może być jednak czynnością samą w sobie, która ma prowadzić do pozyskania wszechstronnej wiedzy na temat obiektu obserwacji lub udokumentowania pewnych zdarzeń, które z udziałem obserwowanego obiektu mają miejsce.

Prywatny detektyw prowadząc obserwację wykorzystuje do tego nie tylko posiadane przez siebie zaplecze osobowe. Równie istotny jest tu sprzęt detektywistyczny, bez którego trudno wyobrazić sobie skuteczne prowadzenie i dokumentowanie czynności detektywistycznych. Dlatego dzięki najbogatszemu zapleczu osobowemu oraz technicznemu w Poznaniu, nasza agencja detektywistyczna jest w stanie zapewnić najwyższą wydajność prowadzonych przez swoich detektywów obserwacji.

Jakie obserwacje prowadzimy?

Detektywi z Poznania prowadzą na rzecz swoich Zleceniodawców różne typy obserwacji. Możemy zaoferować obserwację pieszą lub samochodową. Organizujemy czynne lub bierne monitoringi wskazanych miejsc i obiektów. Możemy śledzić przemieszczanie się mienia lub dokumentować aktywność w otoczeniu danej nieruchomości. Skutecznie także poszukujemy osób i mienia.

Zebrane przez naszego prywatnego detektywa w Poznaniu materiały pochodzące z obserwacji osób lub mienia są następnie przedstawiane w sprawozdaniu z przeprowadzonych czynności detektywistycznych. Taki dokument może posłużyć jako samodzielny dowód w sprawie lub zostać zaprezentowany na sali sądowej przez pracownika naszego biura detektywistycznego.

Nasza agencja detektywistyczna gwarantuje, że zebrane dowody przez naszego detektyw i materiały ze sprawdzania osób są legalne i rzetelne, zatem mogą przesądzić o rozstrzygnięciu sprawy sądowej.

Zachęcamy do kontaktu – 884 884 997. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button