Wykrywanie podsłuchów Poznań

Zabezpiecz się przed wyciekiem informacji

Produkcje telewizyjne i afery związane z nielegalnym pozyskiwaniem informacji bardzo mocno wpłynęły na ograniczenie poczucia bezpieczeństwa ludzi w zakresie poufności wszelkiego rodzaju komunikacji. Znajduje to bezpośrednie przełożenie na zainteresowanie usługami detektywistycznymi w zakresie wykrywania oraz zapobiegania nielegalnemu i niekontrolowanemu wyciekowi informacji. W tym obszarze u każdego prywatnego detektywa największym powodzeniem cieszy się tak zwane wykrywanie podsłuchów i ukrytych kamer. Nasza agencja specjalizuje się m.in. w wykrywaniu nieuczciwej konkurencji.

Szeroki wachlarz narzędzi detektywistycznych

Postęp technologiczny oraz pojawienie się wielu nowych kanałów komunikacji sprawiły, że pozornie tak wąska specjalizacja jak wykrywanie podsłuchów, staje się dość szeroką i pojemną gałęzią w branży detektywistycznej. Mieszczą się w niej tradycyjne urządzenia szpiegowskie jak ukryte mikrofony czy rejestratory dźwięku oraz mikrokamery. Tutaj znajdują się także urządzenia skanujące i rejestrujące sygnał radiowy czy przechwytujące pakiety danych wymieniane pomiędzy komputerami w sieci internet. Tutaj także plasujemy wszelkiego rodzaju aplikacje szpiegowskie – czy to na komputery, czy na urządzenia mobilne. Również do tej samej kategorii należy wykrywanie wszelkich lokalizatorów pojazdów i innych ruchomości.

Wykrywanie podsłuchów może być elementem sprawdzenia pracowników zatrudnionych w firmie. Niestety zdarzają się nieuczciwe praktyki konkurencji, które wykorzystują różnorodnego rodzaju podsłuchy.

Wykrywanie podsłuchów

Kluczowym czynnikiem przesądzającym o skuteczności takiej usługi jak wykrywanie podsłuchów oraz innych urządzeń i aplikacji szpiegowskich jest sprzęt detektywistyczny oraz doświadczenie detektywa w jego obsłudze. Umiejętnego doboru środków technicznych do sytuacji i warunków oraz znajomości działania różnych urządzeń nielegalnie pozyskujących informację nie da się zastąpić żadnym, nawet najdroższym urządzeniem. Dlatego nasze biuro detektywistyczne w Poznaniu posiada duży wybór sprzętu detektywistycznego przeznaczonego do wykrywania posłuchów, ukrytych kamer czy lokalizatorów GPS. Warto pamiętać, że wykrycie podsłuchów może być dowodem sprawy wytoczonej nieuczciwemu konkurentowi.

Każdą usługę wykrywania podsłuchów lub innych urządzeń szpiegowskich zaczynamy od wywiadu wstępnego ze Zleceniodawcą. Staramy się w jego trakcie pozyskać informacje na temat podejrzeń Klienta i ich źródeł oraz zdobyć wiedzę na temat potencjalnego sprawcy i jego możliwych motywów działania. Takie dane pozwalają nam ocenić prawdopodobieństwo zaistnienia zdarzenia, oszacować klasę sprzętu wykorzystanego do tego przestępstwa czy zawęzić obszar poszukiwań do konkretnego miejsca, wskazanego urządzenia lub określonego pojazdu. Następnie dobieramy odpowiedni sprzęt lub oprogramowanie i detektyw przystępuje do prowadzenia czynności nakierowanych na ujawnienie nielegalnej aktywności polegającej na nieuprawnionym dostępie do informacji. Zlecenie kończy się sprawozdaniem, w którym zawarte są informacje o dokonanych czynnościach i ustaleniach faktycznych oraz ewentualne wnioski lub sugestie dla Klienta na przyszłość.

Pragniemy jednak uspokoić naszych Klientów, większość podejrzeń nie znajduje na szczęście potwierdzenia w rzeczywistości. Jednak nawet w przypadku, gdy uda nam się wykryć wykorzystanie urządzeń podsłuchowych, Klient ma możliwość zrekompensować sobie szkody na drodze cywilnej i karnej. Nasza agencja detektywistyczna dokłada wszelkich starań, aby podczas prowadzenia czynności zakończonych ujawnieniem podsłuchów, doprowadzić do wykrycia sprawcy lub chociaż w wydatny sposób pomóc w tym organom ścigania.

Wszystkie osoby posiadające podejrzenia w zakresie nielegalnie zainstalowanych na ich szkodę urządzeń szpiegowskich, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją detektywistyczną w Poznaniu. Dotyczy to zarówno firm, jak i osób prywatnych, którym nieuczciwy partner założył podsłuch aby zdobyć dowody zdrady. Nasz detektyw chętnie pomoże Państwu je rozwiać i poczuć się bezpieczniej, a w razie potwierdzenia obaw zapewnimy skuteczną pomoc naszego radcy prawnego, który postara się doprowadzić do ukarania winnych i naprawienia ewentualnej szkody.

Skontaktuj się z nami – 884 884 997

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button