Czy koronawirus ma wpływ na rozwód? Detektyw Poznań wyjaśnia. Od roku zmagamy się z pandemią koronawirusa. Skutki zarazy widoczne są nie tylko w statystykach zgonów i zachorowań. Coraz więcej mówi się o negatywnym wpływie pandemii na związki. Mnóstwo par podejmuje decyzję o rozstaniu. Spędzanie czasu razem, zamiast zbliżać do siebie ludzi, często ich dzieli. Wcześniej wyczekiwali spotkania i tęsknili za sobą. Teraz godzą pracę w domu z opieką nad dziećmi i innymi zajęciami. W innych przypadkach kwarantanna przyczynia się do wykrycia dawniej skrywanych tajemnic. Masz podejrzenia co do wierności swojego partnera? Skorzystaj z pomocy detektywa.

Portale randkowe – sposób na nowe znajomości. Rozwód murowany.

Pandemia koronawirusa nie zatrzymała naturalnych potrzeb człowieka. Osoby mające skłonność do zdrady realizują swoje fantazje mimo przeszkód. Idealną okazją do nawiązywania nowych znajomości jest dla nich internet. Wciąż powstają nowe portale randkowe i aplikacje umożliwiające znalezienie drugiej połówki. Takie znajomości przez długi czas mogą pozostawać w ukryciu. Z czasem przenoszą się do świata realnego.

Rozwody w czasie pandemii

Statystyki pokazują, że do sądów napływa coraz więcej pozwów rozwodowych. Każdego rokudochodzi w Polsce do około 65 tys. rozwodów. Wspólne przebywanie w jednej przestrzeni męczy dwoje wcześniej kochających się ludzi. Zamiast zacieśniać łączące ich więzi, podejmują decyzję o rozstaniu. Niektórzy nie planują zdrady, ale pod wpływem odosobnienia i chęci zaspokojenia ciekawości zaczynają nawiązywać nowe znajomości, które z czasem zmieniają się w romanse.

Jak rozpoznać zdradę?

Zaobserwowałeś w ostatnim czasie zmianę w zachowaniu żony czy męża? Masz podejrzenia i chcesz upewnić się o jego wierności? Oto sygnały, które mogą, (ale nie muszą) wskazywać na zdradę.

Oznaki zdrady:

  • Partner zmienił stosunek do ciebie. Nie chce spędzać wspólnie wolnego czasu. Przestały go interesować twoje potrzeby. Nie okazuje ci czułości jak dawniej.
  • Wychodzi o nietypowych porach. Podczas nieobecności jego telefon jest wyłączony.
  • Zaczął bardziej dbać o siebie. Zmienił styl ubioru, zapach i fryzurę.
  • Nie pozwala ci dotknąć swojego telefonu. Zmienił hasło do komputera.
  • W każdej wolnej chwili korzysta z internetu.
  • Ma niespodziewane wydatki, o których cię nie informuje.
  • Partner znika na dłuższy czas, tłumacząc swoją nieobecność obowiązkami w pracy.

Jak szybko wykryć zdradę – skorzystaj z pomocy detektywa

Pamiętaj, że powyższe sygnały nie muszą jednoznacznie wskazywać na zdradę. Jako osoba zaangażowana w związek możesz mieć tendencję do koloryzowania faktów i podejmowania dyskusji po każdym wykrytym dowodzie. W ten sposób możesz sobie utrudnić wykrycie niewierności. Przede wszystkim skontaktuj się z doświadczonym detektywem, który udzieli ci wsparcia i będzie wiedział jak dyskretnie ustalić fakty. Specjalista ma szeroką wiedzę na temat tego typu spraw. Samodzielna obserwacja jest ryzykowna i szybko możesz zostać rozpoznany. Powierz sprawy rozwodowe w nasze ręce i okaż cierpliwość. Już wkrótce prawda wyjdzie na jaw.

Napisz do nas wiadomość

Call Now Button